Moje služby

Koupě, Prodej, Pronájem, Investice

Prodej nemovitosti je zásadní rozhodnutí, které nás většinou potká jednou za život. Pojí se s ním strach i obavy a není se čemu divit. Chybovat v tomto procesu znamená prodělat peníze. Příprava k prodeji je klíčem k úspěchu. Pomůžu Vám připravit nemovitost na prodej, prohlídku, dám Vám pokyny, které se nedočte na internetu, protože se jedná o konkrétní rady, nejen obecné principy. Vylepším tak celkový image Vaší nemovitosti a tím zvýším její hodnotu.

 
 

Tržní analýza

Jednou z klíčových rolí je pomoci majiteli nemovitosti správně nastavit prodejní cenu. Období, kdy je nemovitost na trhu nová a neokoukaná, je totiž pro její prodej nejpříhodnější. Z toho důvodu se snažíme nastavit správnou cenu od prvního okamžiku, kdy nemovitost na trh uvedeme. Pro určení ideální prodejní ceny, resp. pásma, v němž by se cena měla pohybovat, používám jedinečný nástroj - Srovnávací tržní analýzu (STA). Při zpracování STA pracuji s nejaktuálnějšími daty z realitního trhu.

Virtuální prohlídky-3D scan nemovitostí

Používáme zcela novou technologii pro pohodlnou a podrobnou prohlídku nemovitosti pomocí 3D scan kamerou. Kdykoliv si můžete znova a znova procházet nemovitost pomocí "Virtuální prohlídky-3D scan nemovitostí". Jednoduše procházíte nemovitost na jakémkoliv chytrém zařízení o velikosti 4,5" a výše, kdekoliv a kdykoliv budete potřebovat ,jako kdybyste prohlíželi "domeček pro panenky".

Home staging

Před procesem focení a natáčení nazdobíme Vaší nemovitost. Z praxe víme, že taková příprava nemovitosti na prodej zvyšuje prodejní cenu o 10%

Profesionální fotodokumentace

Naše kancelář spolupracuje se špičkovými realitními fotografy, kteří disponují vybavením v přepočtu za 250 000,- a vaší nemovitost nafotí a natočí ve špičkové kvalitě.

Profesionální videoprohlídka

Před natáčením, než přijede kameraman je nutné nemovitost vhodně připravit. Nikdy se nenatáčí „tak jak je“. Nemovitost musí být uklizená, zbavená nadbytečného nábytku i veškerých osobních věcí stávajících majitelů. Občas jsou nutné i rozsáhlejší zásahy, třeba vymalování, výměna nábytku pro potřeby focení, různá aranžmá (květiny na stole apod.)

Prodejní strategie

Díky naší prodejní strategii a propracovanému marketingovému plánu jsme schopni Vaší nemovitost prodat v krátkém časovém horizontu za maximální možnou cenu.

Bezpečný průběh obchodu

Naše kancelář spolupracuje s renomovanou advokátní kanceláří, díky které má klient maximální jistotu bezpečného převodu nemovitosti.

Prodej nemovitosti na míru

Každý klient, obchod, nemovitost má své vlastní specifika, potřeby a priority. Naše služby přizpůsobíme Vašim potřebám a prioritám.

Prémiové služby

Chystáte se na prodej nemovitosti, která je něčím vyjímečná? Proto si zaslouží nadstandardní marketing, propagaci, inzerci, prodejní strategii a zacházení. Ozvěte se ať víte jak vaší exkluzivní nemovitost prodat.

Pronájem nemovitostí

Chystáte se pronajmout nemovitost? Svěřte nám to a my vám zcela ZDARMA dovedeme nájemníka dle vašich představ a postaráme se o nájemní smlouvy.

Energetický průkaz náročnosti budovy

Povinnost obstarat energetický štítek upravuje zákon 406/2000 Sb. Prodáváte-li nemovitost s námi Energetický průkaz náročnosti budovy Vám ZAPLATÍME.

Hypotéka (s) bez-starostí

Doporučíme Vám našeho finančního poradce, který analyzuje nabídky mnoha bankovních institucí v ČR. Zajistí Vám nadstandartní podmínky a společně vybere ten nejvýhodnější produkt. Poskytuje hypoteční úvěry na byty, rodinné domy i pozemky. Jedná se o dlouhodobý úvěr, který je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která je situována v České republice.

+420777188700

Poděbradova 909/41, Ostrava, Ostrava-město, Moravskoslezský kraj

©2020 by Irena Tranová. Proudly created with Wix.com