Moje služby

Koupě, Prodej, Pronájem, Investice

Prodej nemovitosti je zásadní rozhodnutí, které nás většinou potká jednou za život. Pojí se s ním strach i obavy a není se čemu divit. Chybovat v tomto procesu znamená prodělat peníze. Příprava k prodeji je klíčem k úspěchu. Pomůžu Vám připravit nemovitost na prodej, prohlídku, dám Vám pokyny, které se nedočte na internetu, protože se jedná o konkrétní rady, nejen obecné principy. Vylepším tak celkový image Vaší nemovitosti a tím zvýším její hodnotu.

 
Family Viewing House
Wooden Stairs
Showing an Apartment
Home Entrance
Empty Room
Concrete Porch
Apartment Views
Kitchen Interior
Modern Bathroom
Country Style Home
Empty Room
Modern Kitchen
House Viewing
 

Tržní analýza

Jednou z klíčových rolí je pomoci majiteli nemovitosti správně nastavit prodejní cenu. Období, kdy je nemovitost na trhu nová a neokoukaná, je totiž pro její prodej nejpříhodnější. Z toho důvodu se snažíme nastavit správnou cenu od prvního okamžiku, kdy nemovitost na trh uvedeme. Pro určení ideální prodejní ceny, resp. pásma, v němž by se cena měla pohybovat, používám jedinečný nástroj - Srovnávací tržní analýzu (STA). Při zpracování STA pracuji s nejaktuálnějšími daty z realitního trhu.

Virtuální prohlídky-3D scan nemovitostí

Používáme zcela novou technologii pro pohodlnou a podrobnou prohlídku nemovitosti pomocí 3D scan kamerou. Kdykoliv si můžete znova a znova procházet nemovitost pomocí "Virtuální prohlídky-3D scan nemovitostí". Jednoduše procházíte nemovitost na jakémkoliv chytrém zařízení o velikosti 4,5" a výše, kdekoliv a kdykoliv budete potřebovat ,jako kdybyste prohlíželi "domeček pro panenky".

Home staging

Před procesem focení a natáčení nazdobíme Vaší nemovitost. Z praxe víme, že taková příprava nemovitosti na prodej zvyšuje prodejní cenu o 10%

Profesionální fotodokumentace

Naše kancelář spolupracuje se špičkovými realitními fotografy, kteří disponují vybavením v přepočtu za 250 000,- a vaší nemovitost nafotí a natočí ve špičkové kvalitě.

Profesionální videoprohlídka

Před natáčením, než přijede kameraman je nutné nemovitost vhodně připravit. Nikdy se nenatáčí „tak jak je“. Nemovitost musí být uklizená, zbavená nadbytečného nábytku i veškerých osobních věcí stávajících majitelů. Občas jsou nutné i rozsáhlejší zásahy, třeba vymalování, výměna nábytku pro potřeby focení, různá aranžmá (květiny na stole apod.)

Prodejní strategie

Díky naší prodejní strategii a propracovanému marketingovému plánu jsme schopni Vaší nemovitost prodat v krátkém časovém horizontu za maximální možnou cenu.

Bezpečný průběh obchodu

Naše kancelář spolupracuje s renomovanou advokátní kanceláří, díky které má klient maximální jistotu bezpečného převodu nemovitosti.

Prodej nemovitosti na míru

Každý klient, obchod, nemovitost má své vlastní specifika, potřeby a priority. Naše služby přizpůsobíme Vašim potřebám a prioritám.

Prémiové služby

Chystáte se na prodej nemovitosti, která je něčím vyjímečná? Proto si zaslouží nadstandardní marketing, propagaci, inzerci, prodejní strategii a zacházení. Ozvěte se ať víte jak vaší exkluzivní nemovitost prodat.

Pronájem nemovitostí

Chystáte se pronajmout nemovitost? Svěřte nám to a my vám zcela ZDARMA dovedeme nájemníka dle vašich představ a postaráme se o nájemní smlouvy.

Energetický průkaz náročnosti budovy

Povinnost obstarat energetický štítek upravuje zákon 406/2000 Sb. Prodáváte-li nemovitost s námi Energetický průkaz náročnosti budovy Vám ZAPLATÍME.

Hypotéka (s) bez-starostí

Doporučíme Vám našeho finančního poradce, který analyzuje nabídky mnoha bankovních institucí v ČR. Zajistí Vám nadstandartní podmínky a společně vybere ten nejvýhodnější produkt. Poskytuje hypoteční úvěry na byty, rodinné domy i pozemky. Jedná se o dlouhodobý úvěr, který je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která je situována v České republice.

+420777188700

V Poli 249/26, 700 30, Ostrava - Zábřeh

©2020 by Irena Tranová. Proudly created with Wix.com